کفشهای پاشنه مخفی

کفش افزایش قد مردانه چیست ؟ |اگر شما هم رویای افزایش قد را رد سر می پرورانید و دوست دارید تا با کمترین هزینه ممکم و بدون هیچگونه عوارض قدتان بلند تر از سابق شود , پس با تهران ژل در ادامه مطلب همراه باشید تا برایتان در این باره بیشتر توضیح دهیم :

روش های مختلف را می توان یافت که ادعا می کنند می توانند قد شما را بلند تر نمایند این روش ها عبارتند از :

استفاده از انواع داروهای افزایش قد

استفاده از عمل های جراحی

استفاده از حرکات ورزشی خاص

استفاده از برنامه غذایی و نقش تغذیه در بلند شدن قد

استفاده از کفش بلند کننده قد

 

در مورد داروهایی که برای بلندی قد تبلیغ می شوند خیلی واضح و صریح می توان گفت که همگی تبلیغات کاذب و الکی هستند و هدفشان فقط و فقط خالی کردن جیب شما می باشد , چرا که تا کنون دارویی نبوده که بتوان به صورت مستقیم برای این کار تجویز کرد و اگر هم روش های دارویی موجود باشد مطمئن باشید انها را در فضای اینترنت نمی توانید بیابید و باید تحت نظر یک متخصص و پزشک این کار را انجام دهید. کلیه داروهایی که در حال تبلیغ هستند می توانند برای شما خطرات بسیاری را به همراه داشته باشند و در ضمن هزینه های زیادی را نیز برای شما رد پی خواهند داشت.

کفش افزایش قد

 

مورد دوم عمل ها جراحی هستند که ان هم برای تمام سنین قابل انجام شدن نیست و در ضمن باید برای ان هزینه هیا بسیار سرسام اوری را بپردازید.

مورد سوم که انجام حرکات ورزشی می باشد و از معایب ان این است که ممکن است در هر سنی جوابگو نباشد و در ضمن اگر هم قرار باشد تاثیر گذار باشد باید به صورت منظم و روزانه و در طی یک دوره طولانی انجام شود تا بتوانیدتاثیرات انرا مشاهده نمایید.

مورد بعدی که درباره نقش تغذیه  بود نیز به همین صورت است و باید شما بتوانید یک برنامه غذایی کامل را رد کنار ورزش کردن اجرا نمایید تا بتوانید تاثیرات انرا مشاهده کنید.

اما مورد آخر یعنی کفش افزایش قد است که می خواهیم در این مورد برایتان صحبت کنیم . شاید خیلی ها بپرسند که این کفش چگونه باعث افزایش قد ما خواهد شد. ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم خیلی ها به اشتباه فکر می کنند کفش های بلند کننده قد می تواند بروی رشد طبیعی قد انها کمک کند در صورتیکه این کفش ها با دارا بودن یک پاشنه مخفی می توانند به میزان قد فعلی شما تا حداکثر ۵ سانتیمتر افزایش دهند و این حالت تا زمانیکه این کفش ها رد پای شما هستند برقرار است.

در واقع می توان هر کفشی را با استفاده از محصولی به نام ژل بیتال تبدیل کرد به یک کفش پاشنه مخفی.شما با قرار دادن این زل ها ردون کفش خود باعث می شوید تا در زمان استفاده از انها قدتان بلند تر نشان داده شود.در واقع استفاده زا این محصول برای زمان هایی که شما می خواهید به جلسه ای مهم  یا یک مهمانی بروید بسیار مفید و کار امد هستند و بدون اینکه کسی متوجه حضور ژل قد درون کفش هایتان شود شما براحتی می توانید از انها رد طی مدت های طولانی استفاده نمایید.

کفش پاشنه مخفی

 

 

شما با در اختیار داشتن ژل سلیکونی می توانید کفش افزایش قد مردانه و یا زنانه برای خودتان ایجاد کنید. نیازی نیست تا به دنبال کفش خاصی باشید همین کفش هایی که دارید هم می تواند با استفاده از این محصول تبدیل به انچیزی شود که می خواهید و دیگر نیاز نیست به دنبال خرید کفش افزایش قد باشید چرا که اصلا چنین چیزی در حالت عادی وجود نداشته و ان کفش هایی هم که با این عنوان فروخته می شوند همانطور که رد بالا نیز توضیح دادیم در واقع چیزی نیستند جز یک پاشنه مخفی برای شما.

پس به جای هزینه هیا الکی تنها با چند هزار تومان می توانید همین الان اقدام به خرید ژل افزایش قد برای خود نمایید. دقت کنید که این محصول در یک سایز استاندارد تولید شده و دارای ۱۰ لایه سیلیکونی می باشد که شما می توانید بر اساس نیاز خود و همچنین بر اساس میزان فضای درون کفش تان از تعداد لایه های ان در کفی استفاده کرده و شاهد رشد قد خود به میزان ۵ سانتیمتر باشید.

کفشهای افزایش قد

در واقع کفشهای بلند کننده قد با ایستفاده از همین محصول به قیمت های چندین برابری در حال فروش هستند و شما می توانید با این روش که خدمتتان توضیح دادیم با کمترین هزینه ممکن و بدون نیاز به کفش جدید همین هایی که دارید را تبدیل به یک کفش پاشنه مخفی نمایید.برای تهی این محصول می توانید به روش های زیر اقدام نمایید :

بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید

با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی اقدام به خرید این محصول نمایید

می توانید مشخصات خود از قبیل : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و سفارش خود را ثبت نمایید.

کفش افزایش قد آقایان که شاید براها و بارها تبلیغ انرا دیده باشید در واقع چیزی نیست جز چند تکه ژل سیلیکونی که رد کفی ان قرار گرفته و همین کار باعث شده تا قیمت نهایی این مدل کفش ها چندین برابر باشند. شما با خرید مستقمی این محصول علاوه بر اینکه از هزینه های الکی و بی مورد جلوگیری کرده اید همان کفش فعلی خود را تبدیل به یکی از این کفشهای پاشنه مخفی خواهید کرد و می توایند در مراسمات مختلف ساعت های طولانی بدون اینکه کسی متوجه حضور پاشنه مخفی درون کفش تان باشد از آن استفاده نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *